URSZULA BRANIA

Distributor

0503100427

urszulabrania@flp.com

F.I.T. Boxes

CZYM JEST FOREVER F.I.T.

Trzy skuteczne zestawy produktów, C 9, F15 i Vital 5, z których składa się Forever F.I.T. zostały opracowane tak, by zapewnić ci wszystko, czego potrzebujesz, by wyglądać i czuć się lepiej. Wszystko zaczyna się od naszego fundamentalnego programu C 9. Został on stworzony, by pomóc ci wyruszyć w podróż ku szczuplejszej sylwetce i lepszemu zdrowiu - z przejrzystym planem suplementacji, przepisami na zdrowe posiłki i koktajle.

F15 to następny etap procesu transformacji i spersonalizowane podejście do lepszego wyglądu i samopoczucia. Wybierz poziom, który pomoże ci osiągnąć twoje cele i sprawi, że wyruszysz w drogę ku trwałej zmianie.

Vital 5 to ostatni, długofalowy etap w serii dla tych, którzy chcą utrzymać swoją wagę i zachować zaawansowane odżywianie. Dostarcza pięciu fantastycznych produktów Forever, które współgrają ze sobą, by dostarczać twojemu organizmowi kluczowe substancje odżywcze, potrzebne, by wyglądać i czuć się lepiej.

FIRMA

Forever Living Products to firma marketingu sieciowego, reprezentowana na całym świecie przez ponad 9,5 miliona dystrybutorów, prowadząca działalność operacyjną w ponad 145 krajach i generująca roczne obroty, które przekraczają 2 miliardy dolarów.

Forever Living Products i spółki powiązane to najwięksi plantatorzy, wytwórcy i dystrybutorzy aloe vera na świecie. FOREVER jest zintegrowane pionowo i kontroluje każdy etap produkcji: od plantacji, przez zakłady wytwórcze, dział badań i rozwoju, aż do pakowania, wysyłki i dystrybucji. Gama unikalnych produktów FOREVER dla zdrowia i urody, która obejmuje odżywianie, pielęgnację skóry, kontrolę wagi, higienę i kosmetyki kolorowe zmieniła sposób w jaki czują się, wyglądają i żyją miliony ludzi!

Twoja szansa

Sprawowanie kontroli nad swoim finansowym przeznaczeniem sprawia, że niemal wszystko w życiu staje się możliwe. Jeżeli twoja praca lub kariera nie prowadzą cię w pożądanym kierunku, Forever Living Products oferuje wyśmienitą szansę na zmianę kursu!

Co masz do stracenia?

Co jest ważniejsze od tego, by zarabiać więcej pieniędzy? Czas. A konkretnie czas na robienie tego, co najbardziej lubisz, wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Wysiłek, jaki włożysz w swój biznes Forever TERAZ, zwróci ci się wielokrotnie, kiedy obroty twojego zespołu dystrybutorów pomoże ci zyskać czas i dochody, które pozwolą ci wieść życie, jakiego pragniesz. Forever Living ma wszystkie narzędzia potrzebne ci do odniesienia sukcesu:

  • Wysokiej jakości produkty
  • Doskonałych pracowników obsługi
  • Świetne narzędzia sprzedażowe i marketingowe
  • Seminaria szkoleniowe
  • Programy promocyjne i premie dla Dystrybutorów
  • Rozbudowaną stronę internetową firmy oraz osobiste strony dystrybutorów

Zajmujemy się dla ciebie badaniami i rozwojem, analizą rynku, pakowaniem, dystrybucją, marketingiem i robotą papierkową. Tobie pozostaje tylko dzielić się tymi sprawdzonymi, wysokiej jakości produktami ze swoimi klientami, a stworzysz swój własny biznes!

Dołączenie NIC nie kosztuje, więc wyrusz w drogę do bogatszej przyszłości z FOREVER!

Forever Living Products

FOREVER zaangażowało się w poszukiwanie w przyrodzie najlepszych źródeł zdrowia i urody oraz w oferowanie ich światu. Firma jest dumna z tego, że przynosi korzyści milionom ludzi na całym świecie i obiecuje, że będzie kontynuować dążenie do doskonałości, by nadal dostarczać ci to, czego potrzebujesz do zachowania witalności, na jaką zasługujesz!

Moja historia

Nazywam się Urszula Brania. Jestem fizjoterapeutką i managerem Forever Living Products..

FOREVER pomogło setkom osób w moim gabinecie odzyskać sprawność i urodę.

FOREVER dało mi możliwość dzielenia się wspaniałą szansą i niezwykłymi produktami z całym światem. Dzięki tej niesamowitej szansie zyskałem finansową niezależność i lepsze zdrowie. Jeżeli na poważnie chcesz zadbać o zdrowie oraz przejąć kontrolę nad swoją finansowa przyszłością, FOREVER to doskonała szansa dla ciebie!